В ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшов Тиждень гуртожитків 2018 (ВІДЕО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка пройшов

"Тиждень гуртожитків 2018"

25 жовтня  в актовій залі  ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулося найочікуваніше свято року – "Тиждень гуртожитків 2018". Активну участь взяли: гуртожиток №2 – «2 палата», гуртожиток №3 – «George Carling», гуртожиток №4 – «2 тижні на виселення» і гуртожиток №5 – «Криза жанру»

Оцінювали команди суворі, але справедливі члени журі: проректор із соціально-економічного розвитку – Гирило Олег Миколайович, директор студмістечка – Миськів Анотолій Володимирович, засновник змагань «Тиждня гуртожитків», екс-голова студентського профкому, депутат міської ради, декан історичного факультету – Місько Володимир Володимирович, екс-голова студентського профкому - Киданюк Андрій Володимирович, начальника відділу комп'ютеризації ТНПУ - Генсерук Віктор Анатолійович, директор ТОВ «Вишнівецький» - Кравець Віктор Анатолійович, арт-директор нічного клубу «Puls» - Містер Брей.

Влучними жартами, приємними словами і святковим настроєм розважали зал неповторні ведучі - Роман Кирилів і Шерстій Уляна. Також протягом концерту глядачі мали можливість не лише насолоджуватися виступами команд, а й виграти квитки на: абонемент у спорт-клуб «Gladiator», віп-карти у нічний клуб «Pulse», квиток на концерт Монатіка,  2 квитки на боулінг та 2 квиточки на каток. Організували це свято профком студентів і студентський уряд.

Отож, результати виступу: 1 місце розділили команди «George Carling» і «2 тижні на виселення», 2 місце завоювали «Криза жанру» і 3 місце отримали «2 палата». Завдяки гучним аплодисментам залу,  їхній підтримці та активності студентам свято відбулося на «Ура!»

Студентка факультеті філології і журналістики

Групи ЖУР – 2

Христина Надала