Студентка факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка ділиться враженнями про стажування у Франції (ФОТО)

Студентка факультету іноземних мов

ТНПУ ім.В.Гнатюка

ділиться враженнями про стажування

у Франції

Франція - це країна, яка дала мені можливість побачити нетуристичну сторону Європи, спробувати щось нове  і краще зрозуміти, чого я хочу.

Я прожила 2 місяці в Салері -  чарівному средньовічному селищі, регіону Канталь, що на півдні Франції.

На центральній площі.
 На центральній площі

Моє стажування проходило  у ресторані готелю Ремпарт, який належить родині Емунрі.

Вже п'ять поколінь вкладають своє серце і душу у цей готель. І саме вони стали для мене другою сім'єю.

Selfie-time разом з керівниом мого стажування та дочкою власниці.
Selfie-time разом з керівниом мого стажування та дочкою власниці

Хоч спочатку здавалося, що ми абсолютно різні, але насправді у нас багато спільного. Я не тільки познайомилася з багатьма новими людьми, але й значно покращила свій рівень французької мови, змогла попрацювати з іноземцями та вивчити іншу культуру.

Пізній сніданок з подругою.
Пізній сніданок з подругою

в дружньому колі.
В дружньому колі

Вид з гори Puy Violent

Для мене це був дійсно незабутній досвід, яким я завдячую моєму університету, а зокрема Буяку Б. Б., Пежинській О. М., та Кебало М. С. Без їхньої підтримки нічого б не вийшло.

Цього літа  частинка мого серця  лишилася у Франції, з моєю новою сім'єю і  друзями.

Студентка 4 курсу факультету іноземних мов
Нямещук Мирослава