Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -  призерка Кубку України з універсального бою (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

призерка Кубку України

з універсального бою

З 18 по 21 жовтня 2018 р. в м.Хмельницькому відбулися змагання на Кубок України з універсального бою (розділи лайт і класика) серед дорослих. У цих змаганнях взяли участь 140 спортсменів з 12 регіонів України. Змагалась за Кубок у складі збірної команди Тернопільської області і студентка факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка (спеціальність «Середня освіта (Фізична культура)») Богдана Малищик. У розділі «лайт» вона виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 57 кг.

Переможці і призери змагань

Після нагородження
Після нагородження. В центрі -
срібний призер Кубку України Богдана Малищик

Збірна команда Тернопільської області

За результатами змагань Богдана включена до складу команди з підготовки до чемпіонату світу, що проходитиме у столиці Республіки Молдова, місті Кишиневі з 28 листопада.

Вітаємо нашу студентку з перемогою та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Разом з тим, на урочистому відкритті змагань Президентом ГО «Українська спортивна федерація» Універсальний бій» паном Подоляком М.С. було вручено посвідчення майстра спорту України з універсального бою випускнику факультету фізичного виховання ТНПУ імені В. Гнатюка, майстру спорту з вільної боротьби Івану Лозинському.

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.