Студенти педуніверситету запрошують на реабілітаційні процедури учасників бойових дій (ВІДЕО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка

запрошують
на реабілітаційні процедури

учасників бойових дій

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка має можливість взяти участь у проведенні фізичної реабілітації учасників бойових дій на сході України силами студентів-волонтерів, які навчаються за спеціальністю «фізична реабілітація».

Реабілітаційні заходи будуть проводитися протягом 16-30 листопада з 10.00 до 15.00 під контролем досвідченого фахівця, викладача університету, кандидата медичних наук, доцента Л.О.Вакуленко.

Запрошуються учасники бойових дій, які проживають у Тернополі та його околицях.

Первинний огляд лікар-реабілітолог здійснюватиме 16 листопада з 10 години за адресою: Тернопіль, вул. Винниченка,6. При собі потрібно мати амбулаторну картку чи виписку з неї, скерування лікуючого лікаря.

Реабілітаційні процедури будуть проводитися за цією ж адресою. Курс лікування – 10-12 процедур.

Такі реабілітаційні заходи для тернополян, що брали участь у бойових діях, студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка проводять не вперше, напрацьований багаторічний досвід. Як це було, дивітся у сюжеті.