В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч з відомим письменником  (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася

зустріч з відомим письменником

30 жовтня відбулась творча зустріч відомого письменника, перекладача та літературознавця з Львова Тимофія Гавриліва зі студентами й викладачами факультету філології та журналістики й факультету іноземних мов, а також із гостями з інших навчальних закладів.

плакатЦей творчий захід відбувався у кілька етапів: перший – прочитання поезій, поетичних перекладів і дискусія навколо проблем неперекладності, зіткнення національних картин світу та світоглядів; другий – прочитання й обговорення малої прози автора; третій – презентація нового роману в новелах «Червнева злива» (2018, Видавництво Анетти Антоненко) у контексті великої прози письменника, зокрема його книжок «Де твій дім, Одіссею?», «Вийди і візьми», «Чарівний світ».

Шанований гість – відкритий до «живого» спілкування, ділився власними поглядами на проблеми творчості, місце мистецтва у площині державотворення, ролі літератури у цьому процесі. Його тривалий європейський досвід (значною мірою пов’язаний із успіхом, який мають німецькомовні версії його творів, що видані за кордоном) постає своєрідним міжнаціональним містком, за допомогою якого український погляд на світ та на наболілі проблеми сучасності представлено у країнах Західної Європи.

Проф.М.Лановик представляє шановного гостя

Аудиторія зацікавлено слухає автора

Тимофій Гаврилів читає власні поезії

Офіційна частина зустрічі традиційно завершилася автограф-сесією письменника. Однак дискусія про перспективи українського книговидавництва, представлення України у світовій спільноті продовжилася в кулуарах.

Автограф-сесія

Сподіваємося, що такий жвавий обмін думками й підходами спонукатиме молоде покоління філологів долучатися до творчого процесу в українському літературному просторі.

Проф.М.Лановик,
проф.З.Лановик