Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка співпрацюють з учителями-словесниками міста (ФОТО)

Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка співпрацюють
 з учителями-словесниками міста

Доцент кафедри української мови та методики її навчання Головата Лариса Михайлівна взяла участь у роботі кафедри української мови, української літератури та зарубіжної літератури Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – медліцей №15». Було обговорено актуальні питання української лінгводидактики, зокрема викладання предмета українська мова у старших класах за оновленою програмою, зміни в оцінювані письмових робіт із розвитку мовлення.

викладання предмета українська мова у старших класах за оновленою програмою
Викладання  у старших класах за оновленою програмою вимагає досконалого володіння методикою

Головата Л. М. у 1984–1993 роках працювала у тодішній Тернопільській загальноосвітній школі №15, її наставником була відома в Україні учитель-методист, автор навчальних видань Білоус Христина Вацлавівна. Сама ж Лариса Михайлівна була першим методистом у директора Тернопільського НВК «ЗОШ І–ІІІ ст. – медліцей №15» Солтис Тетяни Степанівни. А учениця і студентка Головатої Л.М.  Бусько Олександра Петрівна працює тут учителем зарубіжної літератури. Зустріч колег була продуктивною і цікавою: переплелися професійні питання і згадки про молоді роки.

Зустріч колег була продуктивною і цікавою