Творча зустріч студентів факультету філології і журналістики з Вірою Котович (ФОТО)

Творча зустріч

студентів факультету філології і журналістики

з Вірою Котович

1 листопада 2018 р. у рамках Тижня кафедри загального мовознавства і слов’янських мов відбулася надзвичайно пізнавальна та цікава творча зустріч із Вірою Котович, яку відвідали студенти факультету філології і журналістики, а також інші гості. Шановна авторка надихнула своїми поезіями молоде покоління та зачарувала викладацький колектив.

Зачаровані поезією.
Зачаровані поезією

Фото на згадку

Віра Василівна Котович – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання. Відмінник освіти України, докторант Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Автор ономастичних етимологічних словників «Походження назв Дрогобиччини», «Походження назв Опілля» та багатьох інших; а також поетичних збірок «Жінка входила в осінь» і «Душі – як пазли».

Студенти факультету філології і журналістики