ТНПУ ім.В.Гнатюка приймає ХХІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Тернове поле-2018»

ТНПУ ім.В.Гнатюка приймає

ХХІ відкритий Всеукраїнський турнір

з вільної боротьби «Тернове поле-2018»

В Тернополі проходить ХХІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед чоловіків  «Тернове поле-2018», присвячений  пам'яті заслуженого тренера України та судді міжнародної категорії Віталія Назарчука. Традиційно турнір проходить на базі Тернопільського національного педагогічного унівіерситету імені Володимира Гнатюка. Це і не дивно - в університеті люблять спорт, багато уваги приділяють професійній підготовці спортсменів, а боротьба на факультеті фізичного виховання завжди була і є в пошані.

Факультет фізичного виховання гостинно відчинив двері для вітчизняних та зарубіжних спортсменів. Більше 150 борців та тренерів  зі всієї України команди з Молдови, Угорщини та Білорусії демонструють спортивну майстерність. Для молодих спортсменів цей турнір  є відбірковим етапом для участі у чемпіонаті світу U23 з вільної боротьби.

Участь у церемонії відкриття турніру взяв ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Буяк Богдан Богданович.

Відкриття
Під час відкриття турніру «Тернове поле-2018»

спортсмени
Учасники турніру