Дні кафедри теорії і методики української  та світової літератури в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Дні кафедри теорії і методики

української та світової літератури

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

З 22.10.2018 р. по 01.11.2018 р. на факультеті філології і журналістики тривали Дні кафедри теорії і методики української та світової літератури, які розпочалися виставкою матеріалів фольклорної, архівно-краєзнавчої, педагогічної практик, що організували доц. Скуратко Т.М., доц. Царик Л. І., доц. Данилевич М. М., проф. Ткачук М. П.

23.10.2018 р. відбулася літературно-музична композиція «Осанна осені», яку підготували студенти 4 курсу факультету філології і журналістики під керівництвом к. ф. н., доц. Царик Л. І. Цього ж дня студенти і викладачі стали учасниками презентації поетичної збірки Н. Л. Сеньовської «Війна і те, що після», під час якої своїми враженнями поділилися к. ф. н., доц. Данилевич М.М. та к. ф. н., доц. Вашків Л.П.

Спільне фото студентів з викладачами (Осанна осені)
Спільне фото студентів з викладачами "Осанна осені"

Окрасою Днів кафедри стало фольклорне свято, яке організували студенти 2 курсу факультету філології і журналістики під керівництвом к.ф н., доц. Скуратко Т.М. та д.ф.н., проф. Лановик М. Б. (див. фотозвіт

На святі-презентації творчих талантів студенти І курсу групи УФа-12 (керівник – к.ф.н., доц. Скуратко Т.М.) продемонстрували свої вокальні, театральні та хореографічні таланти: декламували власні поезії, поетичні рядки класиків української літератури, виконували українські народні та авторські пісні.

Свято-презентація  талантів студентів І курсу групи УФа-12
Свято-презентація талантів студентів І курсу групи УФа-12

Також студенти факультету філології і журналістики мали можливість поспілкувалися із сучасною письменницею, активною громадською діячкою Лорою Підгірною, яка працює у жанрі українського історичного вестерну (детальніше тут). Під час творчої зустрічі письменниця презентувала роман «Омбре. Над темрявою і світлом». У цікавій розмові активну участь взяли доц. Царик Л.І. та доц. Скуратко Т.М.

А на зустрічі з засновником спільноти «Фентезі та хоррор» Андрієм Гулкевичем (організатори – доц. Скуратко Т.М., доц. Царик Л.І.) Тетяна Миколаївна Скуратко своє знайомство з книгою молодого митця «Падіння орла» назвала незабутньою зустріччю із новими світами, сповненими пригодами, інтригами та таємницями.

зустріч з Андрієм Гулкевичем
Творча зустріч з Андрієм Гулкевичем

25.10.2018 р. викладачі кафедри теорії і методики української та світової літератури (проф. Ткачук М.П., доц. Ткачук О.М., доц. Данилевич М.М., доц. Вашків Л.П. – очно; доц. Царик Л.І., доц. Бородіца С.В., доц. Скуратко Т.М. – заочно) взяли участь у всеукраїнській науковій конференції «Творчість Івана Нечуя-Левицького. Концептуальні питання українського модернізму» (м. Київ).

Участь викладачів  кафедри теорії і методики української та світової літератури у всеукраїнській науковій конференції «Творчість Івана Нечуя-Левицького. Концептуальні питання українського модернізму» (м. Київ).
Участь викладачів  кафедри теорії і методики української та світової літератури у Всеукраїнській науковій конференції «Творчість Івана Нечуя-Левицького. Концептуальні питання українського модернізму» (м. Київ)

30.10.2018 р. відбулася творча зустріч із письменником, перекладачем та літературознавцем Тимофієм Гаврилівим, яку організували д. ф. н., проф. Лановик М. Б., д. ф. н., проф. Лановик З.Б. Під час зустрічі митець презентував роман у новелах «Червнева злива».

Завершилися Дні кафедри теорії і методики української та світової літератури літературно-краєзнавчою 31.10.2018 р. екскурсією студентів 4 курсу факультету філології і журналістики під керівництвом доц. Скуратко Т.М., доц. Бородіци С.В., доц. Царик Л.І., доц.Ткачука О.М., доц. Вашків Л.П., доц. Данилевич М.М. у меморіальний музей-садибу Леся Курбаса та замок у м.Скалат.

Студентка факультету філології і журналістики

групи УФа-32

Мулярська Іванна

Екскурсія у замок м. Скалат.
Екскурсія у замок м.Скалат