Фольклорно-діалектологічне свято  на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Фольклорно-діалектологічне свято

на факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

На факультеті філології і журналістики під час Днів кафедри теорії і методики української та світової літератури відбулося фольклорно-діалектологічне свято, яке організували студенти 2 курсу під керівництвом к.ф.н., доц. Скуратко Т.М. та д. ф. н., проф. Лановик М.Б. зі студентами 3 курсу під керівництвом к.ф.н., доц. Наливайко М.Я.

Ведучі свята

Зазначимо, що на факультеті філології і журналістики фольклорно-діалектологічне свято вже стало доброю традицією. Щороку восени студенти 2 і 3 курсів демонструють свої здобутки після фольклорної та діалектологічної практик.

24 жовтня в актовій залі ТНПУ ім.В.Гнатюка було гамірно та весело. Глядачі сидять в очікувані дива. Студенти, які за мить стануть акторами, метушаться за лаштунками.

І ось… На сцену виходять студентки УФ-21 і переносять всіх у спекотний липень, у день Івана Купала! Загадкові русалки магічними танцями заворожують погляди глядачів, чарівні дівчата співають, на жаль, забуті сьогодні русальні пісні.

Танець групи УФ-21

Виступ відьми

А група УФ-22 помандрувала з глядачами у дитинство. На сцені один за одним з’являлися герої улюбленої казки «Колобок», але в сучасній студентській інтерпретації (Вовк працював на м’ясокомбінаті, Лисиця – екстрасенсом, Ведмідь торгував медом на ярмарку).

Опісля студенти 3 курсу продемонстрували діалектні особливості сучасного мовлення.

Завершився урочистий захід словами вітань та подяки декана факультету філології та журналістики д.ф.н., проф. Вільчинської Т.П. та к.ф.н., доц. Скуратко Т.М.

Заключне слово к.ф.н., доц. Скуратко Т. М.

Віримо, що народні традиції будуть продовжуватися, адже український фольклор – невичерпне джерело нашого народу. Нам є чого навчатися і чим пишатися.

Фінальне фото

Більше світлин дивіться в альбомі

Студентка факультету філології і журналістики групи УФа-22
Шайнюк Христина