«Словотвірний КВН» - доброю традиція факультету філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

«Словотвірний КВН» - добра традиція

факультету філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

30 жовтня цього року на факультеті філології і журналістики відбувся ХХ ювілейний «Словотвірний КВН».

Програма передбачала такі конкурси:

- візитка (презентація команди, привітання);
- лінгвістична розминка (запитання команди команді); конкурс пантоміми «Вгадай фразеологізм» (за допомогою жестів показати фразеологізм, інша команда відгадує);
- конкурс шифрування «Видатні лінгвісти» (загадати мовознавця за допомогою навідних  запитань, інформації про нього, написаних праць та ін.);
- конкурс афоризмів про мову «Це – наше слово, жить йому повіки!» (змагання між командами, хто знає більше крилатих висловів, афоризмів про мову і слово);
- домашнє завдання «Студентське життя» (цікава сценка зі студентського життя).

Словотвірний КВН

Під час одного з конкурсів.
Під час одного з конкурсів

Участь брали студенти груп УФ-21 і УФ-22. Кожна група підготувала цікаві, креативні номери, в яких проявили знання, а також кмітливість та винахідливість.
Команда КВН 'Чорна ворона'
Команда КВН "Чорна ворона"

Свої таланти студенти могли проявити у конкурсі «Студентське життя», де група УФ-21 поставила мініатюру про «відмінного відмінника», поділилася ситуаціями життя у гуртожитку. Студенти групи УФ-22 показували комічну ситуацію про те, як дочка депутата здає залік.

Особливу увагу у глядачів привернула Брохівська Оксана своєю авторською поезією про заняття з сучасної української літературної мови.

За прекрасну організацію, незабутні моменти, які залишаться в нашій пам’яті, солодкі призи, завдячуємо нашій улюбленій, чудовій викладачці морфеміки і словотвору, яка заснувала це свято – Бабій Ірині Михайлівні. Також висловлюємо особливу подяку членам журі, які були справедливими в оцінюванні.

Поєднання інтелекту з гумором

Тільки на факультеті філології і журналістики можуть поєднати серйозні питання з веселими креативними відповідями, перетворити буденну пару на цікаве й оригінальне дійство, запалити вогники у серцях глядачів, стати гідними наступниками своїх викладачів.

ХХ ювілейний словотвірний КВН відбувся!

Щиро сподіваємось, що «Словотвірний КВН» залишиться доброю традицією на факультеті філології і журналістики.

Студентки факультету філології  і журналістики

Марія Пастущак, Галина Зрайло