Співпраця університету із парламентом, Світовим банком та  корпорацією Intel


Співпраця університету із парламентом, Світовим банком та  корпорацією Intel


 

Кафедра інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка разом із міжнародним тренінговим центром «Освітня інноватика», який діє при кафедрі, продовжує плідну діяльність над розробкою нових курсів, тренінгів, майстер-класів, спрямованих на підвищення ІКТ компенетності студентів та різних категорій дорослих учасників. 


Доцент кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Барна Ольга Василівна провела тренінг у рамках проекту «Підвищення рівня ІКТ-компетентності співробітників апарату Верховної Ради України». 


Цей проект – спільна ініціатива корпорації Intel та Світового Банку, спрямована на розвиток внутрішніх електронних комунікацій та удосконалення співпраці представників державних органів та громадськості.Координує проект ЦРБТ – громадська організація, що об’єднує активних професіоналів, які прагнуть змін та готові до реальних дій. Проект реалізовується у кілька етапів та передбачає організацію і проведення досліджень, навчання і консультування персоналу, здійснення моніторингу та коригування одержаних результатів.


Учасниками тренінгу були співробітники Інформаційного управління, Відділу контролю Верховної Ради України та Прес-служби Апарату парламенту.

 

За матеріалами
rada.gov.ua

 


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси