Міністр отримав в ТНПУ ім.В.Гнатюка море драйву!

Міністр отримав в ТНПУ ім.В.Гнатюка

море драйву!

"Отримав море драйву від спілкування зі студентами-екологами Тернопільського національного університету імені Володимира Гнатюка," - саме так висловив свої враження  Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак після вчорашньої зустрічі з екологами в стінах нашого університету.

Аналізуючи спілкування в процесі зустрічі, Остап Семерак  написав:

"Вони такі ж максималісти, якими були ми, коли робили Революцію на граніті. Вони так само, як і ми три десятиліття тому, в неї вірять. Тільки ми тоді не говорили про довкілля, бо сама вільна держава Україна видавалася найбажанішою мрією. Для нас і наших батьків головне було - отримати свою країну. Ми вірили, що нашого запалу потім вистачить, щоб зробити її успішною та процвітаючою і нашого запалу таки вистачило і на осінь 2004, і на осінь 2013. Попри посягання північного агресора ми втримали нашу незалежність у час смути і будемо міцно її тримати надалі, хоча б заради цих хлопців і дівчат. Кажу символічно про студентів, а маю на увазі всю українську молодь, яка є за нашими спинами і якій потрібна наша віра та підтримка. Це неправда, що вони пасивні чи байдужі. Мені часом видається, що молодь більше за старші покоління хоче жити в комфортному довкіллі, де заводи працюють, але встановлюють хороше екологічне обладнання, де на берегах річок і в лісах не валяється сміття після пікніків, де автомобілі не миють в ставках та озерах. Все вони бачать. Це підтверджує навіть той факт, що вони задали більше практичних питань з екологічних проблем на Тернопільщині, ніж деякі керівники місцевих держадміністрацій під час робочої наради."

Остап Михайлович признався, що насправді розмова зі студентами ТНПУ ім.В.Гнатюка "більше нагадувала іспит для мене самого і сподіваюся, я його успішно склав".

Відразу після зустрічі Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак звернувся до Міністра освіти і науки Лілії Гриневич з пропозицією обговорити цікаві розробки молодих екологів ТНПУ ім.В.Гнатюка, зокрема щодо впровадження проекту по геопарках та порятунку Тернопільського ставу від нового інвазійного хижака.

"Студентів же чекаємо у стінах нашого #Мінприроди", - наголосив Остап Семерак.

Нагадаємо: вчора в Клубі успішних людей ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч студентів-екологів з Міністром екології та природних ресурсів України , під час якої  молоді науковці презентували власні комплексні проекти, що поєднують екологічні дослідження з комп'ютерними розробками, використанням інженерного, туристичного потенціалу тощо

Однією з головних результатів зустрічі стала домовленість про стажування студентів та науковців екологічного напрямку у профільному Міністерстві.

Міністр екології та природних ресурсів України
Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак з доцентом кафедри геоекології  та методики викладання екологічних дисциплін Наталією Лісовою

Відділ у справах молоді
ТНПУ ім.В.Гнатюка