Хіміко-біологічний факультет ТНПУ ім.В.Гнатюка  долучається до вирішення проблем міської громади (ФОТО)

Хіміко-біологічний факультет
ТНПУ ім.В.Гнатюка
 долучається до вирішення проблем
міської громади

14 березня 2019 року студенти хіміко-біологічного факультету взяли участь у роботі круглого столу, який проводився в рамках проекту «Екологічно сприятливе місто зусиллями громади». Ініціаторами проекту є управління освіти і науки та виконавчий комітет Тернопільської міської ради, громадська організація «Єднання поколінь». Метою заходу є залучення учнівської та студентської молоді до розв’язання проблем екологічної безпеки нашого міста.

Наймолодші учасники круглого столу - учні шкіл міста Тернополя
Наймолодші учасники круглого столу - учні шкіл  Тернополя

Молодим учасникам круглого столу було цікаво дізнатися від науковців, представників екологічних служб та громадських організацій, лікарів, педагогів, підприємців про досвід та можливі шляхи вирішення екологічних проблем у місті, а представникам міської влади - почути думку учнів та студентів про те, як зробити наше місто чистішим.

Заступник міського голови Леонід Бицюра - учаник круглого столу

Триває обговорення актуальних проблем міської громади

Для фахівців важливо почути думку молоді з обговорюваних питань

В обговоренні актуальних проблем громади міста активну участь взяли студенти 31 групи Цимбаліста Ірина та Спас Оксана. Наступного дня вони поділилися важливою інформацією з своїми однокурсниками і закликали долучитися до реалізації цього проекту, а також до інших ініціатив Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновації та моніторингу.

Студенти З1 групи хіміко-біологічного факультету під час роботи круглого столу

Щиро дякуємо за запрошення методисту Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновації та моніторингу Козловській Л.П. Готуємося до участі в роботі наступного круглого столу з проблем здорового харчування школярів, який відбудеться 19 березня 2019 року.

Доценти кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
 Барна Л.С., Жирська Г.Я., Міщук Н.Й.