Тревел-грант ім.Богдана Сольчаника

Тревел-грант ім. Богдана Сольчаника

Спільноти випускників Кембриджського та Оксфордського університетів разом із ГО «Родини героїв Небесної Сотні» залучають талановитих українських академіків і науковців до конференцій у Кембриджському та Оксфордському університетах.

Тревел-грант покриватиме для українських науковців (студентів, аспірантів, кандидатів наук, дослідників, викладачів) транспортні витрати (авіа квиток, квиток на потяг/автобус, віза), пов’язані з поїздкою для участі у науковій конференції (гуманітарні, технічні і природничі науки), які проводяться Університетом Кембридж або Університетом Оксфорд.

Конкурс організовується та проводиться Громадською організацією “Родина Героїв Небесної Сотні”, яка об’єднує родини загиблих, в рамках проекту “Відзнаки Героїв”, спільно з Кембриджською спільнотою України, Українською асоціацією випускників університету Оскфорд та коледжем Сент Едмунд Хол.

У Конкурсі можуть брати участь українські науковці (студенти, аспіранти, кандидати наук, дослідники, викладачі) вищих навчальних закладів України денної або заочної форми навчання, працівники науково-дослідницьких інститутів, які вивчають гуманітарні, технічні і природничі науки.

Конкурс має за мету допомогти талановитим вченим з України знайти своє визнання у світі.

Додаткова інформація за посиланням http://solchanykgrant.com/