Відбувся турнір з шахів серед студенток ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Відбувся турнір з шахів

серед студенток ТНПУ ім.В.Гнатюка

25 березня спортивний клуб спільно з профспілкою студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  провели перший етап турніру з шахів між студентками вишу. Дівчата продемонструвати високі інтелектуальні здібності, ерудованість та вміння гри в шахи.

Початок змагань.
Початок змагань

Третір тур змагань

Фінальна гра

Результати підсумкової таблиці визначили переможців:

1 місце - Глух Христина, факультет педагогіки і психології (відділення початкової освіти);

2місце - Вознюк Юлія, факультет педагогіки і психології (психолого-педагогічне відділення);

3 місце - Баран Віта, факультет педагогіки і психології (відділення початкової освіти).

Переможець змагань - Глух Христина

Спільне фото

Більше фото дивіться в альбомі

Щирі вітання факультету педагогіки і психології. Немає рівних суперників цьому факультету у грі в шахи, як серед студентів, так і серед викладачів. Пригадаємо, особисту першість з шахів серед працівників вишу здобув декан цього ж факультету – Чайка Володимир Мирославович, який і вивів збірну команду свого факультету на перше місце.

Учасниці змагань першості нагородженні грамотами, медалями та подяками. Дякуємо усім хто долучився до організації та проведенні змагань.

Цей турнір вкотре довів, що наші дівчата – найкращі!

Голова спортивного клубу

Петро Петрица