Студенти географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка в краєзнавчому музеї (ФОТО)

Студенти географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

в краєзнавчому музеї

26 березня студенти географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка (групи Г-21 та Е-14) відвідали Тернопільський обласний краєзнавчий музей.

Студенти за ініціативи викладача кафедри географії та методики її навчання Гулика С.В. вирішили ознайомитись з ґрунтами нашої області. Детальніше дізнатись студентам допомогли працівники музею, провели  екскурсію у відділі природи.

Зав.відділом природи Антоніна Олександрівна детально знайомить із грунтами області

Екскурсія була дуже пізнавальною та цікавою. Студенти почерпнули для себе багато корисної інформації не лише про ґрунти, а також про рослинний і тваринний світ області. Були також дискусії студентів з працівниками відділу природи (зав. відділом Баран А.О.), що надало можливість краще запам'ятати інформацію про ґрунтовий покрив, особливості його формування та його морфологічні ознаки.

у залі відділу природи
У залі відділу природи

Не менш цікавими виявились інші відділи музею, такі як - стародавньої історії, нової та новітньої історії.

Після екскурсії всі залишились під приємним враженням і з великим багажем корисної інформації.  В якійсь мірі були розчаровані, оскільки час дуже швидко пройшов, хотілося більше часу провести в музеї.

Фото на згадку біля мамонта

Студентка групи Г-21
Міщук Неоніла,