В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели    зустріч-знайомство із волонтеркою   Інституту Конфуція (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

зустріч-знайомство із волонтеркою

Інституту Конфуція

26 березня відбулася презентаційна зустріч з волонтеркою Інституту Конфуція Hongyan Hu, яка протягом року навчатиме студентів та викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка  китайської мови.

Волонтерка Hongyan Hu.JPG

Під час презентації

Під час зустрічі панувала дружня атмосфера. Китаянка  представила свою країну, традиції, культуру, мистецтво, продемонструвала китайські атрибути: пензлики для малювання ієрогліфів, вузлики, витинанки з паперу, браслети з ниток, а також поділилася інформацією про себе, свою сім’ю, освіту, хобі.

Китайські атрибути

Зацікавлені слухачі.
Зацікавлені слухачі

По закінченні виступу було багато питань від слухацької аудиторії. Hongyan просили поділитися першими враженнями про Тернопіль, жителів нашого міста, українську кухню. Оскільки Hongyan почала вивчати українську мову, вона вже змогла сказати кілька українських слів, чим приємно здивувала присутніх.

Перегляд відео про мальовничий Китай.
Перегляд відео про мальовничий Китай

За інформацією