Проведено підсумки  педагогічної практики магістрантів  першого року навчання  хіміко-біологічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Проведено підсумки
педагогічної практики магістрантів
першого року навчання
хіміко-біологічного факультету
ТНПУ ім.В.Гнатюка

Магістранти першого року навчання хіміко-біологічного факультету денної та заочної форм навчання минулого тижня успішно захистили педагогічну практику. Студенти поділились своїми найяскравішими враженнями і секретами успішного проведення занять, порівняли специфіку навчання у різних закладах освіти, обговорили проблеми і труднощі у педагогічній діяльності, з’ясували яких знань та умінь їм не вистачало для викладання дисциплін фахового чи профільного рівня.

Практиканти мали можливість викладати загальноосвітні та професійно спрямовані дисципліни в закладах різних рівнів акредитації: у загальноосвітніх школах, професійно-технічних ліцеях, коледжах різного спрямування і навіть у медичному університеті.

Майбутні лікарі вивчають паразитологію з практиканткою Лисенко Діаною

Демонстрування досліду на занятті з хімії для студентів-медиків

Особливими враженнями від своєї практики поділилась група магістрантів, які стажувались у Тернопільському приватному медичному коледжі і мали можливість проводити заняття із загальноосвітніх дисциплін на першому курсі та з дисциплін фахового спрямування для старшокурсників, допомагати майбутнім медсестрам, стоматологам та фармацевтам з відпрацювання практичних навичок. Практикантам дуже сподобалась організація навчально-виховного процесу у цьому закладі, дисципліна і відповідальність студентів, приємна атмосфера у колективі викладачів і студентів.

Враженнями про практику в медичному коледжі ділиться Схаб Наталя та її подруги

Заняття у медичному коледжі проводить Пащак Оксана

Інші магістранти відпрацьовували свої уміння і навички викладання біологічних і хімічних дисциплін на базі кафедр Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, де проводили заняття з медичної біології, неорганічної хімії та біоорганічної хімії для студентів спеціальностей «Лікарська справа» та «Фармація». Були приємно вражені рівнем викладання в університеті, його специфікою та можливістю спілкування із студентами з високим рівнем пізнавальної мотивації. Студентка Паньківська Наталя спробувала проводити заняття з медичної біології англійською мовою для іноземних студентів, що стало для неї та інших практикантів неоціненним досвідом і стимулом для подальшого професійного зростання.

Заняття з неорганічної хімії для майбутніх фармацевтів у Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського проводить Паньківська Наталя

Більшість студентів задоволені досвідом, який вони отримали за короткий термін практики. Обговорення та аналіз результатів дав їм можливість зробити для себе висновки, в якому напрямку рухатись далі до омріяної професії.

Староста групи МБП-1
Лисенко Діана,

доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін