Управління освіти і науки ТОДА відзначило колектив університету за високий професіоналізм та вагомий внесок у проведення Всеукраїнського конкурсу

З 21. 03. по 23. 03. 2019 р. у Тернополі відбувся Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів "Край, в якому я живу", в якому взяли участь понад 100 колективів з понад 24 областей України.

Колектив ТНПУ ім. В. Гнатюка забезпечив належну допомогу при проведенні заходу.

За високий професіоналізм, активну громадянську позицію, досягнення успіхів у сфері навчання та виховання учнівської та студентської молоді засобами професійного навчання та виховної роботи, належну організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальниї закладів "Край, в якому я живу" колектив ТНПУ ім. В. Гнатюка (ректор професор Б. Б. Буяк) нагороджено грамотою управління освіти і науки Тернопільської ОДА.