Огляд екологічних загонів   на хіміко-біологічному факультеті   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Огляд екологічних загонів

на хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

21 березня 2019 року, в День весняного сонцестояння, на хіміко-біологічному факультеті відбувся огляд екологічних загонів. Підготовка і проведення цього свята була здійснена в рамках вивчення студентами 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Біологія» дисципліни «Еколого-натуралістична діяльність школярів». Такий захід вже став традиційним на факультеті і щороку він присвячений якійсь із актуальних екологічних проблем. Цьогоріч виступи екологічних загонів актуалізували проблему збереження видового біорізноманіття на планеті Земля.

Майстер-клас з виготовлення первоцвітів

Виступ екологічного загону «Екосмайлик» привернув увагу присутніх до проблеми збереження рослинного світу, зокрема первоцвітів, що є особливо актуальним навесні. Студенти провели цікавий майстер-клас з виготовлення первоцвітів з паперу. Їх виступ був гарно ілюстрований і музично оформлений.

Виступ екологічного загону Екосмайлик
Виступ екологічного загону "Екосмайлик"

Екологічний загін «Wildlife» ознайомив гостей свята з тваринами, які перебувають на межі зникнення і потребують охорони, розважив  цікавою вікториною на знання тварин, їх слідів, голосів птахів. На завершення виступу студенти продемонстували мотиваційне відео, яке спонукало присутніх до усвідомлення ролі кожної людини в тому, якою ми залишимо нашу планету для нащадків.

Виступ екологічного загону Wildlife
Виступ екологічного загону "Wildlife"

Учасники екологічних загонів подарували глядачам виготовлені власноруч паперові первоцвіти, нові знання та хороший настрій.

Викладачі факультету - гості свята

Учасники і керівники екологічних загонів

Доценти кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін