Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілися з творцями документального фільму «Малевич» (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка
зустрілися з творцями
документального фільму «Малевич»

Вчора, 28 березня, студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілися з творцями українсько-італійського документального фільму «Малевич», зокрема, продюсером компанії Fresh Production Group Олегом Щербиною та відомим кінокритиком Ярославом Підгора-Гвяздовським.

Олег Щербина в цікавому діалозі зі студентською молоддю

Студентська аудиторія в захопленні.
Студентська аудиторія в захопленні

З вітальним словом від імені адміністрації університету виступив начальник відділу у справах молоді, доцент Володимир Брославський.

Гості розповіли цікаві факти про зйомки фільму, важливість кінострічки для українського кіномистецтва та України загалом. Також познайомили студентську аудиторію з цікавими біографічними фактами Казимира Малевича – художника зі світовим ім’ям, народженого в Україні.

Кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський розповідає про фільм, що вже має світову славу

Саме кіно знімали півтора року  в Україні, Польщі, США та Білорусі. Бюджет фільму склав три млн гривень, 80% з яких виділило Держкіно України і 20% міністерство культури Італії.

«Хоча стрічна документальна, вона надзвичайно цікава та нестандартна», - відзначив кінокритик Ярослав Підгора-Гвяздовський.

Студенти слухають кіномитців

Неймовірно захопливі виступи гостей перейшли у цікаву бесіду з студентською молоддю. Власне, вчора ввечері і відбулась прем’єра кінострічки у Тернополі, на яку запросили і наших студентів.

Відділ у справах молоді

малевич