Закінчили семестр та успішно здали першу сесію в ТНПУ ім.В.Гнатюка студенти з Греції - Кути Ірині, Папафанасіус Сотиріос (ФОТО)

Закінчили семестр

та успішно здали першу сесію

в ТНПУ ім.В.Гнатюка студенти з Греції -

Кути Ірині, Папафанасіус Сотиріос

Кути Ірині та Папафанасіу Сотиріос навчаються на кафедрі практичної психології психолого-педагогічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка. Першокурсники виявились дуже добросовісними та допитливими студентами, не пропустили жодної пари. На заняттях продемонстрували щире бажання оволодіти професією психолог. Сотиріос мріє про приватну психологічну практику, а Ірині ще визначається.

Кути Ірині, Папафанасіу Сотиріос

В процесі вивчення курсу психологія волонтерської діяльності зарубіжні студенти приємно вразили мене своїми авторськими проектами волонтерської діяльності.

Зокрема, Ірині розробила проект звільнення слонів із зоопарків, в яких вони утримуються в неволі та заходів по адаптації їх до проживання в природньому середовищі. Дівчина дуже любить слонів, вважає їх милими. Можливо в майбутньому вона стане зоопсихологом. А Сотиріос розробив проект волонтерської роботи психологів по наданню екстреної психологічної допомоги людям, які перебувають  в екстремальних умовах.

Яцишина Ольга, Папафанасіу Сотиріос, Кути Ірині, Чорна Ірина
Яцишина Ольга, Папафанасіу Сотиріос, Кути Ірині - справжні тернопільські студенти з Іриною Чорною

Приємно що такі хороші студенти з Греції зі всіх ЗВО України обрали саме кафедру практичної психології ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Доцент кафедри практичної психології
І.М.Чорна