Літературні зустрічі    на факультеті філології  і журналістики   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Літературні зустрічі

на факультеті філології  і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Не омини мене милістю бути у серці Твоєму,

В якім у кільцях галактик нові визрівають зорі,

І десь блукає планета, де – осінь в забутім Едемі

Останні струшує яблука на простирадла історій…

Юлія Бережко-Камінська

У понеділок, 1 квітня, на факультеті філології  і журналістики відбулися літературні зустрічі.

Гостею стала відома поетеса, журналіст, член Національної спілки письменників України і Всеукраїнської літературної асоціації «Конгрес літераторів України» Юлія Бережко-Камінська.

Авторка 5 книг поезій та співавтор понад 40 колективних збірок та альманахів.  Переможець всеукраїнських і міжнародних літературних конкурсів та фестивалів.

збірка ''Пошепки і вголос'
Збірка ''Пошепки і вголос'
'

Модератор Лідія Грищук ознайомила присутніх із життєвим і творчим шляхом письменниці.

Ю.Бережко-Камінська дарувала усім присутнім частинку своєї душі, зачитуючи вірші зі збірок «Сад. Зриме і незриме», «Пошепки і вголос», «Так хочеться жити».

Поетеса Юлія Бережко-Камінська

На зустріч завітали викладачі та студенти стаціонарної і заочної форм навчання. Вони задавали запитання, цікавилися, звідки поетеса черпає натхнення для віршів, що чи хто спонукає її до написання проникливих творів…

Літературні зустрічі на факультеті філології  і журналістики

Панувала атмосфера щирості, відкритості, пошанування слова, адже красу слова поціновуючи, ми стаємо кращими, здатними доторкнутися до найпотаємніших куточків людської душі…