Пропагуємо новий стиль життя: на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка провели тренінг «Zero Wast» (ФОТО)

Пропагуємо новий стиль життя:

а хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

провели тренінг «Zero Wast»

На хіміко-біологічному факультеті провели тренінг щодо популяризації нового стилю життя «Zero Wast» («Нуль відходів»). Участь у ньому взяли студенти третього курсу, а провели його студенти магістратури Лисенко Діана, Колісник Христина та Петрівська Світлана.

Учасники тренінгу

Концепція «Zero Wast» набуває зараз неабиякої популярності на Заході, де населення все більше задумується над необхідністю зменшення створюваного ним сміття. І хоча цей рух не може вирішити проблему забруднення планети повністю, але зменшення сміття у повсякденному житті – це те, з чого потрібно почати кожному з нас для того, щоб зробити Землю чистішою.

Робота над проектом

Учасники із зацікавленням слухали Лисенко Діану, яка вже має власний досвід життя за цією концепцію. Вона продемонструвала присутнім багато речей і способів того, як можна замінити звичні нам речі щоденного користування такими, які є екологічно доцільними: сумками, тарою, предметами особистої гігієни багаторазового використання, твердим шампунем без упаковки тощо.

Досвідом свого стилю життя ділиться Лисенко Діана

Під час тренінгу учасники виконали багато цікавих вправ щодо пошуку альтернативи споживацького ставлення до природи.

Захист групового проекту

Вони взяли участь у підготовці групових проектів, у яких продемонстрували свою готовність як майбутніх педагогів до діяльності в напрямку формування в учнів стратегії поведінки щодо зменшення твердих побутових відходів.

Доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Жирська Г. Я.