Студенти географічного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка  знову підтримали акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках» (ФОТО)

Студенти географічного факультету
 ТНПУ ім.В.Гнатюка
знову підтримали акцію
«Майбутнє лісу у твоїх руках»

Вже традиційною стала участь студентів-екологів географічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка у Всеукраїнській акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». У перший день квітня студенти, громадські активісти і лісівники висадили 300 саджанців унікальної для Тернопільщини породи – кедру корейського.

Освоюємо технологію посадки кедрів

Викладачі та студенти працюють спільно

За ініціативи громадської організації «Екоальянс» та підтримки Управління лісового і мисливського господарства Тернопільської області студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка висадили кедри на території Улашківського лісництва Чортківського лісового господарства. Закладка нового лісу відбулася у лісовому заказнику загальнодержавного значення «Дача Галілея», що вкотре важливо майбутнім фахівцям екологам.

Спільне фото учасників акції

Студенти спеціальності 101 Екологія за час навчання в університеті вже освоїли технології висадки горіха чорного, ялини європейської та кедра корейського. Участь у таких акція є важливою практичною складовою підготовки екологів і суттєво розширює спектр потенційного працевлаштування наших випускників.

К.г.н. Новицька С.Р.,

аспірант Кузик І.Р.