День відкритих дверей на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка


День відкритих дверей на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка


Уже традицією на хіміко-біологічному факультеті стало проведення Днів відкритих дверей. У цьому році зустріч з абітурієнтами відбулася 16 квітня.


На захід завітали багато учнів із шкіл м. Тернополя та області, яких гостинно зустрічали студенти третього, четвертого курсів та викладачі факультету, зокрема, декан факультету проф. Н.М. Дробик, завідувач кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, проф. Грубінко В.В., завідувач кафедри ботаніки та зоології, проф. С.В. Пида, завідувач кафедри хімії та методики її навчання, проф. Б.Д. Грищук, проф. М.М. Барна, доц. О.Б. Конончук, доц. М.А. Крижановська, доц. Л.О. Шевчик, доц. М.М. Гладюк, доц. В.О. Хоменчук, доц. Барна Л.С., доц. Жирська Г.Я., викладач Н.В. Москалюк, а також студентський актив.


Про навчання на факультеті та його перспективи абітурієнтам розповіли декан факультету проф. Дробик Н.М. З особливостями цьогорічної вступної кампанії присутніх ознайомив заступник відповідального секретаря приймальної комісії університету, доц. Чорний В.З.


У рамках Дня відкритих дверей та з нагоди Дня довкілля студенти третього курсу продемонстрували виступ агітбригади «Екопатруль», організованої доцентами кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Барною Л.С. та Жирською Г.Я. Виступ був насиченим та змістовним; особливу зацікавленість у присутніх викликали відеоролики, присвячені глобальним екологічним проблемам. На завершення студенти виконали пісню про назрілу необхідність захисту навколишнього середовища.


Крім того, абітурієнти мали змогу ознайомитися із навчальною та науково-дослідною роботою колективу факультету. Гості пройшли в аудиторії, де студенти-члени проблемних наукових груп, які існують при науково-дослідних лабораторіях факультету, презентували студентську науку. Постарались і студенти і керівники науково-дослідних лабораторій. Активну участь в організації цього заходу взяли викладачі кафедр ботаніки та зоології, загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, кафедри хімії та методики її навчання.


Не менш цікавим для абітурієнтів було проведення студентами третього та четвертого курсів майстер-класів із виготовлення флораріумів та виробів у техніці орігамі. Бажаючі могли спробувати виконати будь-який виріб власноруч. Гостям було запропоновано інформаційні буклети з інструкцією щодо виготовлення різних виробів.


На завершення за тепленькою чашкою чаю та смачними солодощами абітурієнти продовжили спілкування, ділились враженнями та планами на майбутнє зі студентами та викладачами хіміко-біологічного факультету.


Захід пройшов успішно. Абітурієнти вийшли зі стін університету з приємними враженнями та корисною інформацією про факультет та університет в цілому.

 

Студентка 4-го курсу
Тулайдан Надія


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси