Вітаємо, тебе, наш університет!   Нехай таланти ТНПУ ім.В.Гнатюка несуть добро Україні й цілому світу! (ФОТО)


Вітаємо, тебе, наш університет! 

Нехай таланти ТНПУ ім.В.Гнатюка

несуть добро Україні й цілому світу!


Відгуки студентів факультету мистецтв
про концерт 
на честь 76-ї річниці ТНПУ ім.В.Гнатюка

Коли надворі тепло світить сонце, земля встеляється зеленим покривалом і все навколо п’янить духмяними пахощами цвіту, наш університет святкує свій День народження, який супроводжується концертом.

Цьогорічна програма була цікавою і насиченою. Викладачі та студенти нашого університету радували і дивували своїми талантами глядачів. 

Яскравим та запальним став виступ ансамблю «Діксиленд» (керівник Маркіян Плахцінський) із піснею «Ой там на горі, в зеленім гаї» (солісти Наталія Овод та Анатолій Ороновський). Під керівництвом доцента Богдана Водяного вокальний квартет виконав «Ноктюрн» Арно Бабаджяняна, який торкнувся найтонших струн душі. Веселою полькою порадували усіх присутніх хореографічний ансамбль «Гопацульки» (керівник Людмила Щур). Дуже тепло і душевно вітали славні випускники і гордість університету: квартет «Акорд» та Сашко Алєксєєв (екс-соліст групи «Тріода»). Публіка захоплено слухала відому пісню співачки Adele – «Skyffal», яку виконав камерний хор «Освіта» факультету мистецтв під керівництвом Анатолія Ороновського.


Заключним став «Гімн ТНПУ ім.В.Гнатюка», який виконав зведений хор факультету мистецтв під супровід оркестру (керівник Мирослав Кріль).

Тож, вітаємо, тебе, наш університет! Нехай твої стіни виховують нових талантів, які будуть нести твоє добре ім’я не тільки Україні, а й цілому світу!

Студентка групи мм-31
Христина Білик19 квітня в актовому залі відбувся святковий концерт. День університету – захід, до якого протягом кількох місяців готувались і студенти, і викладачі. Режисером дійства був народний артист України, професор В'ячеслав Антонович Хім'як, керівниками колективів також виступили заслужений діяч мистецтв України, доцент Мирослав Михайлович Кріль та Анатолій Ігорович Ороновський. Працювати з такими людьми велика честь та неповторний досвід, тому кожен максимально віддавався справі.

Після численних репетицій нарешті настав час концерту. Великим задоволенням для глядачів були запрошені зірки сцени, такі як колектив "Веселі Галичани", Сашко Алєксєєв, Борис Данилович Репка та багато інших. А к
амерний хор, в якому я співаю, вперше підготував сучасний кавер на пісню Адель - "Skyfall"...

Студентка групи мм-41
Оля Фаль

 

19 квітня у актовій залі головного корпусу відбувся концерт до Дня університету, у якому брали участь студенти різних факультетів, творчі колективи Тернопільської обласної філармонії та випускники нашого університету.

Програма була дуже насиченою та цікавою. Лунали пісні та музичні твори різних жанрів, серед них: сучасні, народні, інструментальні тощо. Особливо хочу відзначити номери колективу «Акорд», які в черговий раз вразили глядачів своїм неабияким талантом та високою професійністю. Також не можна не сказати про колектив факультету мистецтв «Діксиленд» та про танцювальний колектив з номером «Веселі гопацульки», які піднесли настрій та зарядили позитивною енергетикою усіх глядачів.

На мою думку, найцікавішим був фінал концерту. Камерний хор факультету мистецтв достойно та на високому рівні виступив з піснею «Skyfall», після чого урочисто пролунав гімн університету. Концерт закінчився блискавичним феєрверком.

Студентка групи мм-21
Вікторія Єрке

 

На днях у стінах нашого університету відбувся концерт з нагоди 76-річниці ТНПУ ім. В. Гнатюка. У концерті брали участь не тільки студенти, а ще і відомі випускники нашого вузу, які своїм виступом показали свій професіоналізм і зачарували усіх своїм співом.

Концертну програму склали найкращі номери, які вразили усіх, а саме «Ноктюрн» А.Бабаджаняна – академічний твір про велике почуття кохання.

Фольклорний ансамбль «Музики» виконав «Фантазії на українські мотиви» під керівництвом Заслуженого працівника культури України, доцента А. М. Баньковського. Неможливо було втриматись на місці від запального танцювального колективу «Веселі гопацульки», керівник Л.Щур.  Усі присутні щиро вболівали за учасників концерту і гучними оплесками вболівали за них.

Творчий колектив «Діксиленд» запалив своїм нестримним виступом усіх і подарував безліч приємних вражень. Надзвичайно було приємно дивитись на академічний ансамбль народної музики «Візерунок» працівників обласної філармонії, які ще більше розпалили глядачів і навіть на прохання заграли і ще раз на біс. Особисто для мене, вони стали взірцем, на який потрібно рівнятись. У програму концерту входили різноманітні стилі і жанри музики, які не тільки доповнювали один одного, а ще й дали можливість показати високий професіоналізм виконавців. Враження після концерту неймовірні, адже усі жили на сцені, вкладали душу і свої сили.

Студентка групи мм-11
Христина Мудра


Більше фото ви можете переглянути   
в альбомі

До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси