Запрошуємо до участі у вебінарі «Невизначеність внутрішня і зовнішня: шляхи подолання»
Запрошуємо до участі у вебінарі
«Невизначеність внутрішня і зовнішня:
шляхи подолання»

Шановні студенти та працівники ТНПУ! Відділ у справах молоді запрошує вас до участі у онлайн-вебінарі «Невизначеність внутрішня і зовнішня: шляхи подолання», який відбудеться 18 лютого 2021 року о 16 годині.

Щоб стати учасником вебінару, потрібно заповнити реєстраційну форму.

Зареєстрованим учасникам напередодні буде надіслано запрошення. Учасники вебінару отримають сертифікати про участь.

Спікер: запрошений експерт Ганна Громова (психотерапевт, ЕМДР-терапевт (EMDRIA, USA) супервізор, коуч, аспірантка Інституту соціальної та політичної психології).

Тема онлайн-заходу «Невизначеність внутрішня і зовнішня: шляхи подолання» є актуальною у сучасному світі. Ставши учасником, ви обов’язково знайдете відповіді на такі запитання, як:
- Як бути готовим до непередбачуваного?
- Яка невизначеність буває та як її розрізнити?
- Як часто ви стикаєтесь з невизначеністю в теперішньому світі?
- Як реагувати, коли ви стикнулись з нею?

Вебінар стане максимально корисним для вас, оскільки ви засвоїте не лише теоретичний матеріал, а й попрацюєте із комплексом практичних вправ.

Пресслужба ТНПУ