Кафедра філософії та суспільних наук ТНПУ запрошує до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід».
Кафедра філософії та суспільних наук історичного факультету ТНПУ запрошує науковців та освітян до участі у ІІI Міжнародній науково-практичній конференції «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід».

Конференція відбудеться 13-14 травня 2021 року. (Планується очне проведення конференції. У  разі запровадження карантинних обмежень,  конференція відбудеться дистанційно, про що додатково проінформуємо усіх учасників)

Мета конференції: об’єднати науковців з різних країн навколо дослідження проблеми аксіологічних вимірів сучасного світу. Тема цінностей  та ціннісних орієнтирів є надактуальною, адже становить фундаментальну базу для майбутнього розвитку як людини, так і суспільства з його різними інституціями.

• Цінності як визначальна характеристика людського буття: історія і сучасність.
  • Аналітика суспільних процесів: аксіологічний вимір.
  • Історичні аспекти ціннісних характеристик української та світової культури.
  • Релігійні цінності: історична пам'ять та сучасний досвід.
  • Ціннісні орієнтири середньої освіти та методичні аспекти вдосконалення освітнього процесу.
  • Ціннісні засади вищої освіти: проблеми і перспективи.
  • Цінність сучасної науки: потенціал і загрози.
  • Цифровізація суспільного буття: аксіологічний аналіз.
Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Матеріали конференції будуть надруковані у збірнику тез доповідей «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз і практичний досвід». Матеріали ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції. Випуск збірника тез доповідей передбачається після проведення конференції.

Для участі в конференції необхідно до 03.05.2021 р. надіслати на електронну адресу Оргкомітету filosof.konf20@gmail.com  заявку і тези доповіді.

Контактна інформація:
Кафедра філософії та суспільних наук Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, головний корпус, 2 поверх, ауд.46

Контактні телефони:
  067 28 64 250 – Морська Наталія Львівна