Студенти ТНПУ будуть змагатися за першість у «Кубку Гнатюка» (ФОТО)
Студенти ТНПУ будуть змагатися

за першість у «Кубку Гнатюка»

Первинна профспілкова організація студентів спільно з студентським урядом та Спортивний клуб "Педагог" ТНПУ ім.В.Гнатюка ініціювала проведення щорічних спортивних, інтелектуальних та творчих змагань під назвою «Кубок Гнатюка».

Основною метою турніру є виховання у молоді громадянських та патріотичних почуттів, формування поваги до вивчення історії рідного краю і популяризації здорового способу життя.

Зустріч ініціативної групи

Цьогоріч проведення першого «Кубку Гнатюка» приурочено 150-тій річниці від Дня народження патрона нашого університету.

В рамках заходу студенти усіх факультетів протягом навчального року будуть змагатися у своїх командах за перехідний кубок імені Володимира Гнатюка.

13 травня 2021 р. ректором професором Б.Б.Буяком було затверджено положення проведення «Кубка Гнатюка».

затверджено положення проведення «Кубка Гнатюка».
Затверджено положення проведення «Кубка Гнатюка»

Студентський актив