Ректор ТНПУ виступив з промовою на церемонії  відкриття "Центру освіти, культури і мистецтв країн Європи та Азії"  Шеньянського університету
Ректор ТНПУ виступив з промовою
на церемонії  відкриття
"Центру освіти, культури і мистецтв
країн Європи та Азії"
Шеньянського університету

В суботу, 15 травня, ректор ТНПУ проф.Б.Б.Буяк взяв участь у урочистій церемонії відкриття на базі партнерського Шеньянського педагогічного університету "Центру освіти, культури і мистецтв країн Європи та Азії". Церемонію очолював Лю Чжу, заступник очільника університету.

Шеньянський університетСекретар Джіа Юмін наголосив, що "Центр освіти, культури і мистецтв країн Європи та Азії"  керуватиметься основними практичними питаннями, покладаючись на потужну підтримку китайських та зарубіжних експертів та науковців. Центр покликаний акумулювати ресурси ресурси університету та мобілізувати ентузіазм викладачів та студентів у галузі культури та мистецької освіти.

Шеньянський педагогічний університет, як зауважили присутні, протягом останніх років має значні успіхи інтернаціоналізація освіти.

ТНПУ та Шеньянський педагогічний університет Китайської Народної Республіки пов'язують добрі стосунки, сповнені взаємного наукового, навчального, культурного інтересу та різнопланової співпраці. Зокрема, дуже актуальною є співпраця з розвитку Інституту Конфуція. Надзвичайною популярністю користу.ться безоплатні курси вивчення китайської мови для студентів ТНПУ - цей проєкт успішно реалізується завдяки волонтерській діяльності.

Богдан Богданович звернувся до наших партнерів з теплою промовою, у якій висловив щирі вітання зі створенням дослідницького центру, який стане активним осередком розвитку освіти та різноманітних видів мистецької діяльності. Він наголосив, що ця символічна і визначна подія в житті Шеньянського педагогічного університету, сприятиме розвитку та співпраці китайської, європейської та азіатської культур.

Вітальне слово ректора проф.Б.Б.Буяка

Академічна спільнота Тернпільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка упевнена, що "Центр освіти, культури і мистецтв країн Європи та Азії" на базі Шеньянського педагогічного університету стане потужною функціональною платформою взаємодії задля культурних, мистецьки та освітни обмінів євразійських країн, поглиблення культурної співпраці між країнами та сприяєтиме ствердженню гуманістичних цінностей для людства.

Інформація про подію висвітлена також на сайті Шеньянського педагогічного університету

Пресслужба ТНПУ