Нагородили тернопільських студентів, які стали чемпіонами України

ЗМІ про нас

Нагородили тернопільських студентів, які стали чемпіонами УкраїниУрочисте вшанування чемпіонів України з футболу серед студентських команд відбулося 24 травня у педуніверситеті.

Команда вузу, нагадаємо, нещодавно повернулася з Ірпіня, де за підсумками фінальної частини чемпіонату України стала переможницею.


- Перемога далася нам не легко, адже виграти вдалося лише у серії післяматчевих пенальті, - каже головний тренер студентської команди Василь Івегеш. – Ми вірили у свої сили і перемогли. Я сподіваюся наша перемога додасть наснаги усім гравцям та керівникам команди і ми зможемо виступити на чемпіонаті Європи у Хорватії.


Футбольний м'яч капітану команди Ігорю Курилу вручив міський голова Тернополя Сергій Надал. А голова Тернопільської обласної федерації футболу Володимир Мариновський нагородив команду спеціальним Кубком, а також вручив дипломи усім керівникам студентського колективу. А от ректор педуніверситету Володимир Кравець кожному з футболістів вручив грошову премію та запевнив, що університет буде робити усе можливе, аби відправити своїх студентів до Хорватії на чемпіонат Європи.


До слова, студентська команда педуніверситету двічі брала участь у європейських змаганнях, звідки привозила золоті та бронзові нагороди.

20 хвилин


До списку

Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (063) 952-00-05 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси