Академічна доброчесність в ТНПУ

31 травня відбувся вебінар «Академічна доброчесність в ТНПУ». Спікером була фахівець наукового відділу, представник  Комісії з внутрішнього забезпечення якості освіти – Надія Ігорівна Процик.

Здобувачі ознайомилися з основними принципами, правилами, формами та нормами академічної доброчесності, а також з Кодексом честі, основними нормативними документами, які діють в університеті.

Нормативна база ТНПУ

Правила поведінки студентів і працівників ТНПУ

Кодекс честі у навчанні

Форми відповідальності при порушенні академічної доброчесності

Для поглиблення знань здобувачів та кращого розуміння поняття «Академічна доброчесність» було проведено онлайн-гру «Кахут».

Гра-Kahoot !
Гра "Kahoot"!

В ході зустрічі відбулась конструктивна дискусія щодо реалізації в академічному середовищі принципів, основних норм дотримання академічної доброчесності та відповідальності за їх порушення.

Підсумком поведеного вебінару стало  запланування створення платформи «СТУДЕНТ – ВИКЛАДАЧ» для покращення зворотного зв’язку та комунікації між усіма учасниками освітнього процесу.

Науковий відділ