До уваги студентів ТНПУ!  Конкурс на здобуття стипендії для здійснення Студентської академічної мобільності (САМ Україна)

До уваги студентів ТНПУ!

Конкурс на здобуття стипендії для здійснення

Студентської академічної мобільності

(САМ Україна)

Як повідомлялось раніше, наш університет є переможцем серед проєктів, які підтримують академічну мобільність по Україні та фінансуються House of Europe та British Council.

Таким чином, студенти нашого університету у період 1 жовтня – 30 листопада зможуть навчатись у столичному Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова та отримати відшкодування на проїзд, проживання і щоденні витрати.

Участь можуть брати студенти 2-3 курсів (станом на вересень 2021 р.) таких факультетів:

- хіміко-біологічний (2),

- фізико-математичний (3),

- психолого-педагогічний (3)

З кожного факультету буде відібрано по 5 учасників.

До уваги будуть братись рейтинг успішності, наукові здобутки, участь у громадських та соціальних заходах.

Заявки будуть оцінюватись за наступними критеріями:

• Середній бал (не нижче 80 ECTS) – 30%

• Дослідницька діяльність – 20%

• Мотиваційний лист – 20%

• Інтерв’ю – 20 %

• Інша особиста активність – 10%

Для участі конкурсі необхідно підготувати до завантаження відповідні документи та  заповнити Google form: https://forms.gle/S5dGsw8FkmzKviBU7

Реченець: 30 червня 2021 року

Відділ міжнародних зв'язків