Церемонія завершення Семінару ректорів, що проходив у Китайській Народній Республіці за участю ТНПУ (ВІДЕО, ФОТО)
Церемонія завершення

Семінару ректорів,
що проходив

у Китайській Народній Республіці

за участю ТНПУ

Як ми повідомляли, ТНПУ бере участь у міжнародному Семінарі ректорів в Китайській Народній Республіці

Вже не вперше в рамках співпраці з нашим давнім партнером Шеньянським педагогічним університетом представники ТНПУ беруть участь  Семінарі для ректорів 2021 (м.Шеньян, Китай). Цього року університет і делегацію України представляють на Семінарі  проректор з навчально-методичної роботи Гевко І.В. та начальник відділу у справах молоді Брославський В.Л.

Семінар плідно тривав з 8 по 25 червня 2021 р. Сьогодні відбулася неймовірно яскрава і автентична церемонія закриття.

Як повідомив В.Л.Брославський, китайські партнери підготували барвисту і насичену програму.

В.Л.Брославський - учасник Семінару

Танці
Китайська музика і танці неймовірні

Оригінальні костюми і довершена виконавська майстерність

В.Л.БрославськийЯк наголосив доц.В.Л.Брославський, китайська культура є надзвичайно багатою, водночас старовинною і сучасною, вона вражає і надихає, у цьому переконалися учасники церемонії закриття Семінару. Знають про це і студенти ТНПУ, які вже не перший рік за власним бажанням безоплатно вивчають у університеті китайську мову, історію і культуру з викладачами Шеньянського університету.

А оскільки наш талановиті студенти вже не один раз побували на гастролях у КНР, Володимир Любомирович Брославський висловив надію, що за сприятливих умов, після завершення пандемії мистецькі колективи Шеньянського педагогічного зможуть провести концерт в стінах ТНПУ.

А абітурієнти мають ще одну причину обрати ТНПУ: в нас перше місце у рейтингу серед педагогічних ЗВО України, багато педагогічних і непедагогічних спеціальностей, програми подвійних дипломів, відмінне розташування у мальовничому районі міста, затишне стдмістечко, дружня студентська спільнота - та ще й вивчення китайської мови для всіх охочих.

ТНПУ найкращий! А ви з нами?

Пресслужба ТНПУ