Інститут Конфуція ТНПУ набирає обертів: охочих вивчати китайську стає все більше
Інститут Конфуція ТНПУ набирає обертів:

охочих вивчати китайську стає все більше

Вже другий рік поспіль Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка спільно з Шеньянським педагогічним університетом реалізовують інноваційний освітній спецпроєкт з вивчення традицій, культури та мови Китаю. ТНПУ - єдиний навчальний заклад  в Західній Україні, який удостоївся такої важливої і почесної співпраці.

Як показує досвід, попит на вивчення китайської мови шалений. У світовій спільноті вже більш як 1,5 млрд. людей володіє мовою КНР, а ще 20 млн – активно її вивчає.

Фонетика і графіка китайської мають свої особливості

Зараз в ТНПУ три академічні групи слухачів (понад 70 осіб) активно навчаються  в онлайн-форматі . Заняття проводять носії мови – викладачі Шеньянського педагогічного університету.

Навчання з носієм мови - важливий чинник успіху

Перші вивчені слова вселяють оптимізм

Під час заняття
Під час заняття заохочується активність та ініціатива

Вивчати китайську мову - цікаво і престижно

Після успішного завершення курсу учасники можуть скласти іспит на рівень володіння китайською мовою як іноземною.

23 липня 2021 року у Пекіні К
итайський міжнародний освітній фонд видав авторизаційні дипломи на право створення Інституту Конфуція в нашому навчальному закладі. Зараз всі процедури зі становлення Інституту Конфуція в ТНПУ знаходяться на фінішному етапі.  Отже, вже незабаром викладачі Шеньянського педагогічного університету наживо навчатимуть всіх охочих опанувати мову Китайської Народної Республіки.

Інститут Конфуція - це потужний майданчик вивчення китайської мови, культури, мистецтва і традицій. Це не лише унікальна можливість саморозвитку, а й шанс розширити перспективи в навчальній, науковій діяльності, у бізнесі тощо. Як не крути, а світ змінюється. Нові знання збільшують шанси стати успішним і змінити життя на краще. Змінюйся разом з ТНПУ!

Пресслужба ТНПУ