На історичному факультеті ТНПУ відбулась інтерактивна лекція "Плагіат VS успіх"
На історичному факультеті ТНПУ

відбулась інтерактивна

лекція "Плагіат VS успіх"

18 листопада для студентів  освітньої програми "Історія та археологія" першого бакалаврського рівня лектор громадської організації "Інститут модернізації суспільства" Прийдун Степан Васильович провів інтерактивну лекцію на тему "Плагіат VS успіх". Спікер обґрунтував основні причини і наслідки плагіату в студентському середовищі, акцентував увагу на необхідності дотримання правил цитування і т. п., а також про необхідність дотримання принципів академічної доброчесності як запоруки успішного здобуття вищої освіти.

На історичному факультеті ТНПУ відбулась інтерактивна лекцію "Плагіат VS успіх"

Степан Прийдун також звернув увагу на рівень ставлення до інтелектуальної праці на Заході і в пострадянських державах. За його словами, популяризація і дотримання принципів академічної доброчесності є одним з ключових чинників трансформації системи освіти в Україні у напрямку її інтеграції в європейський простір.

На історичному факультеті ТНПУ відбулась інтерактивна лекцію "Плагіат VS успіх"

Тема лекції викликала в студентів жвавий інтерес та дискусії: вони ставили цікаві питання, моделювали та коментували різні ситуації. Нечесність в освіті негативно впливає і на все суспільство, і на кожного окремого індивіда. Але щоб зміни відбулися, потрібно змінювати свідомість та мислення, бо тільки робота над собою, саморозвиток, чесність перед собою та своїми колегами, бажання працювати стануть запорукою успіху в досягненні цілей.

Пресслужба ТНПУ