25 копійок на подарунки до Дня святого Миколая
25 копійок
на подарунки
до Дня святого Миколая

Напередодні Свята Миколая дружня спільнота ТНПУ вирішила організувати збір коштів для подарунків людям, які їх так потребують та чекають.

За ініціативи студентського профкому  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбудеться благодійна акція до Дня святого Миколая.

Монети номіналом 25 копійок перестали бути платіжних засобом, вилучені з готівкового обігу та ними не можна розраховуватися. Усі, хто не встиг здати монети, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла, може це зробити у фоє головного корпусу університету.

Скринька для збору монет буде доступна з 6 по 16 грудня 2021 року.

Кожна така монета – це крок назустріч диву, яке починається з кожного з нас.

Об’єднаймо сили та допоможемо тим, хто найбільше цього потребує.

Розповідайте про цю благодійну акцію у наших соцмережах. Додавайте хештег #25_копійок_на_добро і відмічайте рідний #ТНПУ.

Допомагати дуже просто. Приєднуйтесь до доброї справи! Добром народжуймо добро!

25 копійок на подарунки до Дня святого Миколая

Пресслужба ТНПУ