ЗМІ про нас. У ТНПУ будується перший в Тернополі повнорозмірний стадіон зі штучним покриттям (ФОТО)
ЗМІ про нас

У ТНПУ будується перший в Тернополі

повнорозмірний стадіон зі штучним покриттям

У Тернополі на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувається реконструкції стадіону. Спортивна арена за проєктом має мати, серед іншого, штучне футбольне поле стандартних розмірів, якого в Тернополі, мабуть, єдиному обласному центрі в Україні, немає. Згідно планів, об’єкт має бути здано в експлуатацію навесні наступного 2022 року.

Нагадаємо, за планом Всеукраїнської футбольної асоціації, саме в Тернополі має бути створено базу для студентської збірної з футболу. І головним її об’єктом повинно стати футбольне поле стандартних розмірів зі штучною травою. Саме у Файному місті на реконструйованому стадіоні, за попередніми напрацюваннями, має відбутися фінальна частина студентського чемпіонату України 2022 року. Зауважимо, що на новій спортивній арені займатимуться не лише футболісти, а й представники інших видів спорту, адже це буде сучасний мультифункціональний комплекс.