Тренінг із соціально-психологічної адаптації для першокурсників «Я і нові обставини мого життя»
Тренінг із
соціально-психологічної адаптації
для першокурсників
«Я і нові обставини мого життя»

Першокурсники факультету філології і журналістики (кафедра журналістики) взяли участь у соціально-психологічному онлайн-тренінгу «Я і нові обставини мого життя».

8 занять, 16 годин цікавої та інтенсивної роботи у період з 26 жовтня по 8 грудня. Зустрічі відбувалися у змішаному форматі.

У рамках співпраці Центру освітніх та психологічних технологій та психологічної служби, магістрантки кафедри психології розвитку та консультування Ганна Літвінова, Марія Комар і Вікторія Рега під керівництвом  доц. Зоряни Адамської і практичного психолога відділу у справах молоді, розробили програму соціально-психологічної адаптації для першокурсників. Заняття відбувались у невимушеній та дружній атмосфері у новоствореній аудиторії Центру освітніх та психологічних технологій, яка знаходиться на психолого-педагогічному відділенні факультету педагогіки і психології.

Інтерактив, вправи на самопізнання, взаємодію, згуртованість, рефлексія та позитивні емоції – все це отримали учасники соціально-психологічного тренінгу.

По завершенню активні учасники отримали сертифікати Центру освітніх та психологічних інтерактивних технологій із зазначенням кількості годин.

Кураторка групи Ж-11, викладачка кафедри журналістики, Наталія Драган-Іванець уміло змотивувала та зорганізувала учасників, за що їй окрема подяка.

відділу у справах молоді
Логвись Ольга Ярославівна