ТНПУ - співорганізатор І Міжнародного форуму з культури, мистецтва та освіти, що розпочав роботу в Китайській Народній Республіці
ТНПУ - співорганізатор
І Міжнародного форуму
з культури, мистецтва та освіти,
що розпочав роботу
в Китайській Народній Республіці

Сьогодні в Китайській Народній Республіці стартував І Міжнародний форум з культури, мистецтва та освіти. Ініціатором Форуму є Культурно-мистецький освітній центр при  Китайському національному міністерстві з етнічних справ.

Співорганізатор заходу - Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. Форум проводиться на базі Шеньяньського педагогічного університету (КНР), з яким ТНПУ пов'язують добрі партнерські стосунки. Учасники Форуму долучаються до обговорення в онлайн-форматі на платформі ZOOM.

Після урочистої церемонії відкриття Форуму очільник української делегації ректор ТНПУ Богдан Богданович  Буяк виступив з промовою.

Вітальне слово ректора ТНПУ проф.Б.Б.Буяка

"Знаменно і дуже символічно, що саме зараз і саме у Китайській народній Республіці проводиться цей форум міжнародного значення. У час, коли протидія пандемії вибудовує кордони, освіта їх долає," - підкреслив Б.Б.Буяк.

Учасники Форуму

ТНПУ на Форумі представляють:

- доктор історичних наук, професор Микола Валентинович Бармак (програмна доповідь);

Доповідь проф.М.В.Бармака

- доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання, народний художник України Вільгушинський Роман Казимирович з дослідженням «Нові методи та методики реставрації творів мистецтва з каменю»;

- кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Дячок Оксана Миронівна з дослідженням «Взаємозв'язок між храмовою архітектурою та ідентичністю нації»;

- кандидат мистецтвознавства , доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики їх навчання Маркович Марія Йосипівна з дослідженням «Підготовка магістрів образотворчого мистецтва до ТНПУ ім. В. Гнатюка у рамках співпраці між Україною та Китаєм»

- кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Пацалюк Ірина Іванівна з дослідженням «Збереження традицій вищої та вищої художньої освіти в Україні ХХІ століття»;

- асистент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання, член Національної спілки архітекторів України Наталія Михайлівна Дацюк з дослідженням «Взаємозв'язок між образами та символами у сакральному мистецтві Китаю та України».

Під час Форуму

Пресслужба  ТНПУ