Студенти ТНПУ
взяли участь
#Blagodat_challenge

#Blagodat_challenge у Фейсбуці запустила тернопільська волонтерка Яна Шкуратова, засновниця соціального проєкту «Благодійний магазин «BLAGOдать». В рамках благодійної акції жінка закликала зібрати іграшки для дітей, які потерпають від домашнього насильства. Таким чином вона хоче привернути увагу до цієї проблеми. Учасниками челенджу стали і студенти нашого університету. Естафету добра прийняли студенти факультету іноземних мов (кафедра теорії і практики перекладу), психолого-педагогічного відділення (кафедра психології розвитку та консультування) та психологічна служба.

Студенти ТНПУ взяли участь #Blagodat_challenge

Долучайтесь і Ви, не будьте байдужими до діток, які стикаються з домашнім насильством.

Умови прості:
  • Принеси НОВУ іграшку в Благодійний магазин "BLAGOдать".
    (адреса: пр-т Ст. Бандери,4 з 10:00 до 19:00)
  • Зроби фото з іграшкою для соцмереж.
  • Опублікуй допис з хештегом #Blagodat_challenge та передай цю естафету своїм друзям.
Студенти ТНПУ взяли участь #Blagodat_challenge

Збір триває ще до кінця цього тижня, а потім у співпраці з Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги ВСІ ІГРАШКИ БУДУТЬ ПОДАРОВАНІ ДІТКАМ, які так потребують добра і підтримки. Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги, створена при Соціальні Служби реагує на випадки домашнього насильства та працює з такими сім'ями. За цей рік вона здійснила майже виїздів в сім'ї, в яких діти були постраждалими від насильства.

#Дитинство_без_насильства

#16_Днів_проти_насильства

Студенти ТНПУ взяли участь #Blagodat_challenge

Довідка: Долучитись до благодійності може кожен: у Тернополі відкрили магазин "BLAGOдать".  Мета створення такої крамниці - збереження дозвілля та генерація коштів для корисних соціальних проєктів.

Працює благодійний магазин "BLAGOдать" щоденно, без перерви з 10 до 19 години за адресою м. Тернопіль, проспект С. Бандери, 4.

відділу у справах молоді
Логвись Ольга Ярославівна