Триває профорієнтаційний марафон  факультету іноземних мов ТНПУ  (ФОТО)

Триває профорієнтаційний марафон

факультету іноземних мов ТНПУ

У рамках грудневого профорієнтаційного марафону доценти кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Бабій Л.Б., Клименко А.О. та Кондратьєва Т.Б. провели комплексний майстер клас для учнів та вчителів Теребовлянського профільного ліцею на тему “Civil education at school: community development”.

Триває грудневий профорієнтаційний марафон факультету іноземних мов ТНПУ
Презентація ТНПУ імені Володимира Гнатюка для учнів Теребовлянського профільного ліцею

На заході було продемонстровано низку цікавих інтерактивів, а саме «What’s on the picture?», «Successsful student as a community contributor», “My future career and my role in society”, “Tree of dreams”.

Кожен робить свій внесок у спільну справу

Ідеї для успішного навчання

Смартфони не вороги, а друзі при вивченні англійської мови!

Кафедра іноземних мов Теребовлянського профільного ліцею приймає гостей з факультуту іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка
Кафедра іноземних мов Теребовлянського профільного ліцею приймає гостей з факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка

Окрім цього, викладачі ознайомили присутніх із перевагами навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка та запрошували  да активної співпраці. Дякуємо колективу кафедри іноземних мов Теребовлянського профільного ліцею за теплий прийом.

Тетяна Кондратьєва