Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка - переможниця міжнародної матчевої зустрічі з боксу (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

переможниця міжнародної матчевої зустрічі

з боксу

З 12-го по 20 грудня спортсмени і спортсменки національної збірної команди України з боксу знаходилися на навчально-тренувальному зборі (НТЗ) у Вірменії. Протягом тижня наші співвітчизники проводили якісну підготовку до наступних всеукраїнських та міжнародних стартів не лише за допомогою тренувань, а й отримували бойову практику з провідними боксерами інших країн. В рамках НТЗ проводилися матчеві зустрічі з найкращими боксерами інших країн – Вірменії, Грузії та Ірану.

Взяла участь у цьому міжнародному заході студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту України Каріна Вовк. Під час матчевої зустрічі Каріна Вовк у ваговій категорії до 60 кг отримала впевнену перемогу над господаркою рингу – спортсменкою з Вірменії.

Студентка ТНПУ
Каріна Вовк (у синій формі) перемагає

Як зазначила наша студентка, поїздкою всі дуже задоволені. Це чудова перевірка сил напередодні новорічних канікул. На початку збору у Єревані було три повноцінні дні для тренувальної роботи, після чого розпочалися матчеві зустрічі, в яких наша команда протистояла збірним Грузії, Вірменії та Ірану.

Жіноча збірна команда України з боксу

Особливістю цього збору було те, що Єреван розташований на висоті від 900 до 1200 метрів на рівнем моря, а це важливий момент, який пов’язаний з адаптацією організму до фізичних навантажень в таких умовах.

В цілому ж, враження залишилися вкрай позитивні. Вірмени прийняли українських спортсменів на найвищому рівні. Вірменський народ – дуже гостинний. У час, вільний від тренувань і поєдинків, вдалося також поринути у давнє минуле: відвідали кілька історичних місць Вірменії – старовинну фортецю Гарні та легендарний монастир Гегард, що входить до списку об’єктів Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, познайомитися з культурою і звичаями вірменського народу. Доторкнулися до святинь і духовно перезарядилися.

На висоті
Завжди на висоті

Каріна Вовк на міжнародних зборах у Єревані.
Каріна Вовк на міжнародних зборах у Єревані

Заслужені нагороди

Цей збір став заключним для головної команди України у 2021 році і був одним із етапів підготовки до чемпіонату України який відбудеться з 22 по 30 січня. Такі міжнародні матчеві зустрічі дають дуже хороший змагальний досвід нашим спортсменам і допомагають їм відчувати себе більш впевнено в офіційних змаганнях.

Вітаємо Каріну з черговим успіхом та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.