Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка - чемпіонка міжнародного турніру з боксу (ФОТО)

Студентка ТНПУ ім.В.Гнатюка -

чемпіонка міжнародного турніру з боксу

16-19 грудня 2021 р. у місті Івано-Франківськ проходив II Міжнародний турнір з боксу «IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP» присвячений пам’яті Ігоря Гайдамаки. У змаганнях взяли участь 370 боксерів з України, Польщі, Ізраїлю, Азербайджану, Латвії, Чехії, Румунії, Узбекистану, Молдови і Білорусі.

Відзначилася на цих змаганнях студентка-першокурсниця факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Каріне Айрапетян, яка стала чемпіонкою у ваговій категорії до 75 кг серед молоді.

Зазначимо, що Каріне є дворазовою бронзовою призеркою чемпіонатів Європи серед дівчат, а зараз уже пробує свої сили у старшій віковій групі.

Перемога Каріне Айрапетян (у червоній формі)

Каріне Айрапетян (зліва) разом з подругою по збірній Олесею Крисюк

Вітаємо нашу студентку з перемогою на турнірі та бажаємо подальших високих здобутків у спорті і навчанні!

Доцент кафедри теорії і методики

олімпійського та професійного спорту
Шандригось В.І.