На факультеті фізичного виховання ТНПУ відбувся конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура) (ФОТО)

На факультеті фізичного виховання ТНПУ
відбувся конкурс студентських наукових робіт
за спеціальністю 014.11 Середня освіта
(Фізична культура)

20 січня 2022 р. на базі кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

У конкурсі взяли участь студенти факультету фізичного виховання, які представляли різні наукові гуртки та проблемні групи. Теми наукових досліджень охопили широке коло актуальних питань. Зокрема розглядалися питання підвищення інтересу школярів до занять фізичними вправами, удосконалення їх фізичної підготовки і розвитку рухових здібностей, покращання організації та змісту уроків фізичної культури, шляхи профілактики й усунення травматизму дітей, можливості загартування організму учнів для зміцнення їх здоров’я.

Учасники та журі конкурсу
Під час конкурсу

Виступ Наталії Рудик

Конкурсна комісія у складі проф.Фальфушинської Г.І., проф.Гуменюка С.В., доц.Наумчука В.І., доц.Грабик Н.М. відзначила належний рівень підготовки студентів до конкурсу, відповідальне ставлення до наукової діяльності, бажання творчо працювати над вирішенням поставлених професійно-педагогічних завдань. Переможці конкурсу студентських наукових робіт будуть оголошені на наступному тижні з урахуванням усіх вимог, що ставляться до цього виду діяльності здобувачів вищої освіти.

Кращі роботи будуть представлені на  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура).

Бажаємо успіхів!

Гулька О.В., Грабик Н.М., Наумчук В.І.