ТНПУ вітає асистента кафедри комп’ютерних технологій Мазура Івана-Станіслава з успішним захистом! (ФОТО)

ТНПУ вітає
асистента кафедри комп’ютерних технологій
Мазура Івана-Станіслава
з успішним захистом!

20 січня 2022 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка  відбулося засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 58.053.0017. На порядку денному - захист дисертації Мазура Івана-Станіслава Володимировича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Доповідає Мазур І.-С. В

Назва дисертаційної роботи: «Підготовка майбутніх інженерів-педагогів комп'ютерного профілю до розробки та застосування інтелектуальних систем машинного зору»

Під час обговорення

Науковий керівник
Цідило Іван Миколайович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри комп’ютерних технологій ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Голова ради

1. Горбатюк Роман Михайлович, д. пед. н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Рецензенти

2. Гевко Ігор Васильович, д. пед. н., професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

3. Балик Надія Романівна, к. пед. н., доцент, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Опоненти

4. Брюханова Наталія Олександрівна, д. пед. н., професор, Українська інженерно-педагогічна академія.

5. Кабак Віталій Васильович, к. пед. н., доцент, Луцький національний технічний університет.

На підставі результатів таємного голосування спеціалізована вчена рада присудила
Мазуру Івану-Станіславу Володимировичу ступінь доктора філософії зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

Вітаємо з успішним захистом

Вітаємо
здобувача з успішним захистом дисертації та бажаємо подальших наукових здобутків!

Провідний фахівець

служби вченого секретаря