Фінальні зустрічі з учнями-2021 викладачів факультету філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Фінальні зустрічі з учнями-2021 викладачів
 факультету філології і журналістики ТНПУ

Викладачі кафедри загального мовознавства і слов'янських мов постійно здійснюють профорієнтаційну роботу, організовують зустрічі з учнями закладів середньої освіти та фахових коледжів різних куточків України: розповідають про переваги освітніх програм факультету філології і журналістики, перспективи працевлаштування, конкурентоспроможність на ринку праці тощо.

У кінці 2021 року декан факультету Вільчинська Т.П., заст.декана Вербовецька О.С., завідувач кафедри Бачинська Г.В., викладачі Буда В.А., Бабій І.М., Свистун Н.О., Заваринська І.Ф.  відвідали школи мікрорайону "Сонячний" м.Тернополя, ЗОШ №2, №27, №28,
№29, №11, школи м.Чортків та Теребовлянський  фаховий коледж культури і мистецтв. Учні із зацікавленням слухали про навчання в ТНПУ ім.Гнатюка, запитували про організацію навчання та документи, предмети ЗНО.

Викладачі кафедри зі школярами

Профорієнтація у школах міста Чорткова

Володимир Андрійович Буда розповідає про навчання на факультеті філології і журналістики учням ЗОШ №2

Викладачі кафедри загального мовознавства і слов’янських мов