Студенти-психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь в «Наукових пікніках»

27 вересня в Тернополі відбулись «Наукові пікніки». Cтуденти інституту педагогіки і психології психолого-педагогічного відділення, теж взяли участь у цьому чудовому дійстві, показавши тернополянам можливості арт-терапії. Особливо це сподобалось наймолодшим науковцям. Діти із радістю малювали кольоровим піском, дарували листівки батькам, виявляли свій патріотизм, зображаючи український стяг блакитним та жовтим піском. Для всіх присутніх студенти-психологи провели майстер клас із приготування „диво-піску”, що дуже сподобалось батькам малюків.
       Велику цікавість викликали методики, за результатами яких люди дізнавалися про свої можливості, яких раніше, можливо, навіть не помічати. Зокрема, студенти визначали за підписом та почерком всіх охочих особливості їхнього характеру. Люди були приємно вражені.
       Самі студенти також отримали неабияке задоволення від участі в цьому заході.